Zamów części

2018-03-01
Nadmuchiwane sanki? Oto najlepsze sanki do zabawy z dziećmi
#Produkty i styl życia

Wraz z nadejściem zimy, pokryte śniegiem stoki stają się nieodpartą przynętą dla miłośników zabawy na sankach. Abyś zarówno Ty jak i Twoje dzieci mógł w pełni cieszyć się zabawą na śniegu, potrzebujesz wysokiej jakości dmuchanych sań i ślizgaczy. Jak zwykle, firma Bestway dołożyła wszelkich starań, aby już zimną 2018 dostępna była nasza nowa kolekcja ekscytujących zimowych produktów. Odkryj ją już teraz!

Szeroka gama, opracowanych przez firmę Bestway sanek i ślizgaczy różniących się osiągalną prędkością, oferuje produkty w przystępnej cenie, w pełni przyjazne dla dzieci, ale bez kompromisów w zakresie bezpieczeństwa.

Zamień śnieżny dywan przed Twoim domem, w pole zabaw dla Twojego dziecka za sprawą dmuchanych sanek Bestway’s Flurryz Child Sled. Te wysokiej jakości, odporne na zimno, jednoosobowe sanki zostały zaprojektowane by poszerzać granicę dziecięcej wyobraźni, zapewniając komfortową i bezpieczną zabawę na śniegu.

Wypróbuj również Polar Edge Tube, firmy Bestway, wykonane z wytrzymałego, przetestowanego materiału z ochroną polarną. Te wygodne jednoosobowe sanki o przyciągającej wzrok grafice zapewnią niebywałą zabawę przy emocjonujących zjazdach. Dzięki komfortowi i wyjątkowemu wzornictwu, zarówno Ty jak i Twoje dziecko, możecie pokonać stok na sankach, które z pewnością nie pozostaną niezauważone. Od dziś dni spędzone na śniegu będą jeszcze bardziej ekscytujące i niezapomniane.

Daj się porwać zimowemu szaleństwu z potrójnym ślizgaczem Winter Rush Triple Tube, zaprojektowanym dla dwóch osób dorosłych i dziecka lub trójki dzieci. Niezależnie od tego w jakim będziecie składzie, najważniejsza będzie wspólna zabawa. Możliwość korzystania w trójkę z tych wyjątkowych sanek podkreśla ich niezrównaną trwałość. Mocne wiązania wewnętrzne wytrzymają wszystkie zimowe szaleństwa.

Jeżeli szukasz “poważnej” zimowej zabawy na stoku, zwróć uwagę na  Frost Blitz Double Tube. Te nadmuchiwane sanki Bestway będące topowym produktem tej gamy gwarantują, najwyższy poziom adrenaliny, który możesz dzielić się z Twoim przyjacielem podczas wspólnego zjazdu na sankach

Dmuchane śnieżne ślizgacze firmy Bestway to produkty zaprojektowane w sposób ułatwiający manewrowanie, obsługę, przenoszenie i utrzymywanie w czystości. Są wyjątkowo lekkie i co najważniejsze, nie wymagają dodatkowego miejsca na przechowywanie poza sezonem.

Zbliża się koniec zimy, ale warto już teraz przygotować się na przyszłoroczne śnieżne przygody z kolekcją dmuchanych sanek i ślizgaczy Bestway!