Zamów części

2018-01-15
Nadmuchiwana wanna z hydromasażem i mnóstwo przyjaciół: nie potrzeba wiele, aby spędzić niezapomnianą noc - w domu!
#Produkty i styl życia

Weekendowe noce są jeszcze chłodne i nie masz ochoty wyjść ze swojego ciepłego i komfortowego domu, ale mimo wszystko chciałbyś spędzać czas z przyjaciółmi? Czy znasz lepszy sposób na zabawę niż relaks w nadmuchiwanej wannie z hydromasażem, w której możesz zrelaksować się dając ciału zasłużoną odpoczynek?

Seria Lay-Z-Spa Bestway to odpowiedź na Twoje potrzeby. Kolekcja Bestway obejmuje najbardziej popularną i rozpoznawalną gamę przenośnych spa na rynku europejskim. Oferując szeroką gamę kolorów czy wzorów, kształtów i rozmiarów, te wysokiej jakości produkty zapewnią niezapomnianą rozrywkę w relaksującej atmosferze dla Ciebie i Twoich znajomych, również w pomieszczeniach zamkniętych.

Zamiast wyjść na miasto, aby spędzać czas z przyjaciółmi, możesz zorganizować wyśmienitą zabawę dla wszystkich tuż przed domem: imprezę z gorącym Spa, dobrą muzyką, sympatycznymi przyjaciółmi i lampką wina lub piwa – to składniki idealne na wieczór spędzony we własnym ogródku. Możesz nawet zamienić swoją werandę w wodne kino, oglądając swoje ulubione DVD, jednocześnie relaksując się w wannie z wodnym hydromasażem.

Kąpiele w bulgoczącej dmuchanej wannie to jedna z największych przyjemności życia. Oprócz rozrywki, którą zapewnia wanna z hydromasażem, nasze Spa to inwestycja w twoje zdrowie i dobre samopoczucie. Dzięki modelom Lay-Z-Spa Airjet Ty i twoi znajomi możecie odpłynąć w chmurę pęcherzyków za pomocą masażu AirJet. Poprzez naciśnięcie guzika z dysz wydobędą się miliony bąbelków otaczając Cię musującą przyjemnością.

Stali użytkownicy twierdzą, że powyższe zabiegi dostarczają im więcej energii, zapewniają lepszy sen i większą produktywność. Dodatkowo czas spędzony razem w ciepłej wodzie z przyjaciółmi i bliskimi pomaga wzmocnić węzy przyjaźni i zapewnia stabilniejsze relacje poza jacuzzi.

Usytuowanie Spa w pomieszczeniu daje podwójną przyjemność można cieszyć się widokiem ogrodu na zewnątrz w towarzystwie przyjaciół, a jednocześnie jest pozostawać w cieple wnętrza przytulności.

Nawet na werandzie wanna z hydromasażem może wyglądać naprawdę naturalnie. Wystarczy dodać kilka dużych kamieni lub roślin, aby stworzyć wyjątkowy klimat. Ponadto nadmuchiwane spa w połączeniu z odpowiednią aranżacją wnętrza sprawi, że atmosfera czy w dzień, czy w nocy będzie naprawdę niesamowita. Umiejscowienie spa w ciekawie urządzonym pomieszczeniu, takim jak weranda lub pokój rekreacyjny, może stworzyć wyjątkową oazę, która spełni Twoje marzenia, zaspokoi potrzeby i nie nadszarpnie budżetu.