Zamów części

2017-12-12
Zimą pilnie potrzebujesz wyjazdu nad ciepłe morze? Oto co spakować!
#Produkty i styl życia

Wiele osób uwielbia odwiedzać zimą ciepłe, egzotyczne miejsca i muszą zapakować letnie ubrania oraz dodatki, ale o tej porze roku istnieje ryzyko, że o czymś zapomną. Doskonałym rozwiązaniem jest podążanie za listą kontrolną, aby nie zapomnieć niczego, dla siebie i dla dzieci.

Ochrona przed słońcem

Bez względu na pogodę lub porę roku, ważne jest, abyś nie narażał się na podrażnienia słoneczne. Nie wystarczy tylko zapakować ulubiony krem z filtrem, ważne jest również aby sprawdzić jego właściwości. Będziesz potrzebował produktu, który nawilża skórę, jednocześnie chroniąc ją przed słońcem i morzem. Korzystaj z szerokiego spektrum ochrony przeciwsłonecznej UVA / UVB  30 SPF (współczynnik ochrony przeciwsłonecznej) lub wyższej i ponowne nakładaj produkt co 2 godziny lub częściej, jeśli dzieci spędzają czas w wodzie. Jest to niesamowicie pomocne w ochronie delikatnej skóry dziecka jak i bardzo ważne, aby uniknąć bolesnej wysypki spowodowanej zbyt długim szaleństwem na desce.

Kapelusze, parasole, okulary przeciwsłoneczne i balsam do ust również stanowią ważną część ochrony przeciwsłonecznej.

Ubrania

Dobrze spakowana walizka może zupełnie odmienić Twój wyjazd. Zapakuj ubrania, które Ty i dzieci możecie nosić w różnych sytuacjach. Będą Ci potrzebne ultra wygodne spodnie na podróż, nie tylko komfortowe i stylowe w drodze, ale również do użytku jako spodnie na leniwe dni czy nawet jako piżama. Upewnij się, że zabrałeś klapki lub łatwe do założenia buty, butelki z wodą, aby dzieci się odwodniły.

Przybory do pływania i nurkowania

Zimowa ucieczka nad morze to słońce, zabawa, rodzina i przyjaciele. Szczęśliwe dni, które przetrwają w twoich wspomnieniach przez długi czas. Oferta sprzętu do nurkowania firmy Bestway pomaga to zagwarantować.  Nasz 2 Częściowy Strój z Ochroną UV oraz Stylowe Okularki, które dostępne są w różnych kolorach i wzorach, zapewnią Ci niezapomniane wrażenia pływackie.Inne produkty takie jak Koło do Pływania Spiral , Luxury Float oraz Floating Cooler, zamieniają Twoją zimową wyprawę nad morze w zabawną przygodę pływacką.

Zapewnij sobie jeszcze więcej rozrywki zabierając ze sobą zabawki wodne z naszej szerokiej oferty leżanek, łodzi czy Designerskich Piłek Plażowych, Piłek Plażowych Splash & Play czy  Sportowych Piłek Plażowych!