Zamów części

2018-10-08
Dołącz do nas na targach Piscine Global
#Wystawy

Bestway, wiodący leader w branży basenów naziemnych, będzie miał przyjemność zaprezentować się na targach Piscine Global, jednym z największych wydarzeń w przemyśle basenowym w Europie, które odbędzie się od 13 do 16 listopada w Lyon (Francja).

Bestway zaprezentuje swoje nowe rozwiązania w dziedzinie basenów naziemnych i Lay-Z-Spa. Odwiedź nas w holu 5 na stanowisku A08 i odkryj nasze najnowsze produkty!

Podczas 4 dniowych targów-Piscine Global, będą miały miejsce liczne konferencje, podczas których goście Bestway będą mogli uzyskać porady i opinie na tematy techniczne, na tematy związane z marketingiem czy innowacyjnymi rozwiązaniami. Uznane jako niezbędne dla przemysłu, Piscine Global goszczą ponad 20.000 odwiedzających i ponad 1.000 marek prezentowanych przez 559 wystawców.

Po pracy, odpręż się i ciesz się Imprezą przy Basenie organizowaną przez LG Events, organizatorów Piscine Global i przy współpracy Bestway. Odkryj naszą nową, modną linię produktów Fashion Floats inspirowaną Pop Art. Impreza odbędzie się we wtorek 13 listopada od godziny 19:00 do godziny 1:00 w restauracji La Maison w Lyon.